blankПідозрілі предмети на вулицях міст можуть бути сигналами для російського агресора або приховувати потенційну небезпеку. Про них просять повідомляти в поліцію, інформують у пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Зверніть увагу на світлини, що приведені нижче. Такі предмети слід негайно розбити і повідомити про них до поліції.

blank blank blank

Нагадуємо, звертайте увагу на появу сигнальних стрічок, розміток, позначок та інших міток на дорогах чи будівлях. Їх також знищувати: засипати, замальовувати чи у будь-який інший спосіб зробити невидимими.

Водночас, якщо ви помітили на вулицях якісь пакунки, ящики, валізи, сумки з невідомим вмістом, не торкайтеся їх, за можливості обмежте доступ до підозрілого предмету та негайно повідомте про це компетентні служби. Телефони 101 і 102 працюють цілодобово.