Минулого тижня відбулася чергова 25-та сесія Кам’янської міської ради, де на розгляд депутатів було винесено 12 питань. На сесії депутати окрім питань бюджету, внесення змін до програм та інших питань. Розглянули та затвердили два важливих на даний час рішення. Перше рішення стосується розірванню Угоди, про економічне, ділове і культурне співробітництво між містами Кам’янка, Україна і воткінск, росія. Інформує пресслужба міської ради.

Друге рішення затверджене депутатами звучить так: «Про встановлення червоно-чорного прапора національно – визвольної боротьби українського народу». Згідно якого на адмінбудівлі Будинку рад, а також на будівлях установ, організацій Кам’янської міської територіальної громади червоно-чорного прапора національно – визвольної боротьби українського народу. Даний стяг майорітиме поряд з державним прапором та прапором Європейського союзу. Також за пропозицією депутатів по певним датам буде вивішуватися прапор «Холодного Яру». Під цими стягами наші предки боролися з окупантами в минулому. Підтримуючи славні традиції українського народу сучасні захисники знову під цими прапорами боронять державу та проливають свою кров захищаючи Україну.
Рішення та відео сесії тимчасово не публікуються у вільний доступ з метою захисту інформації в кіберпросторі від ворожих сил.

КОМЕНТАРІ