
Другий сезон популярного українського серіалу “Кохання та полум’я” вже знято. Про це повідомив у соцмережі зірковий актор з Черкащини тарас Цимбалюк.
За словами артиста, знімальна команда пережила разом чимало випробувань. Актори та творці серіалу працювали у складних умовах, жартували, недосипали, репетирували та буквально жили роботою над новими серіями.
Нагадаємо, сюжет серіалу розповідає про співробітників ДСНС, які щодня ризикують собою заради порятунку інших людей, одночасно намагаючись будувати особисті стосунки та знаходити баланс між роботою та життям.

КОМЕНТАРІ