blank

Золотоніська громада першою в області отримала новий шкільний автобус у рамках реалізації спеціальної державної програми. про це повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко.

“Цей сучасний транспортний засіб обладнаний не лише комфортними місцями для пасажирів, а й спеціальним підіймачем, що забезпечує безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами. Автобус здійснюватиме підвезення учасників освітнього процесу з віддалених населених пунктів громади до Золотоніського академічного ліцею, роблячи освіту ще доступнішою для наших дітей. Транспортний засіб придбано за кошти державного бюджету за співфінансування з бюджету нашої територіальної громади”, – йде мова у повідомленні Флоренка.