Гіпермаркет «Делікат плюс»  сплатить 129 тисяч 363 грн  штрафу. Черкаський окружний адміністративний суд визнав правомірність відповідних постанов   Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Повідомляють у прес-службі установи.

blank

Нагадаємо, підставою для їх прийняття стали результати інспектувань гіпермаркету, де у вересні 2019 року було придбано напівфабрикати, що спричинили отруєння черкасців. Тоді на лікарняні ліжка потрапило 29 людей, 9 з яких діти. У  28-ми з них підтвердили діагноз сальмонельоз.