25 січня у обласному краєзнавчому музеї відбудеться майстер-клас “Ліплення жіночих статуеток-оберегів з глини”.

blank

“Трипільці шанували своїх жінок, прирівнювали до Божества. Численні досконалі і своєрідні зображення трипільських жінок у скульптурному втіленні дозволяють говорити про Трипільську Епоху Відродження як про один з головних етапів історії європейського мистецтва епохи енеоліту.

Ми спробуємо знову пройти стежками стародавнього скульптора: замішаємо глину із старовинної копанки, зліпимо статуетку Трипільської Богині і відродимо таким чином забуті на кілька тисячоліть традиції пращурів-митців.

Майстер-клас проводить завідуюча сектором археології ЧОКМ Сиволап Л.Г.

Телефон для запису: 0970983676 Вартість – 50 грн.” – повідомляють у пресслужбі музею.