На парковці біля супермаркету “Делікат” черкасці помітили чергового “оленя” паркування. Світлиною очевидці поділилися у спільноті Типові Черкаси.

blank

 “Ну не вміє по іншому! Не по пацанскі!” – коментують у Фейсбуці.