Вихідними у Черкасах на вулиці Лісова Просіка патрульні зупинили за орієнтуванням автомобіль Toyota Prado. Під час спілкування в інспекторів виникла підозра, що кермувальниця напідпитку. Про це свідчили запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів та інші зовнішні ознаки. Повідомляють у патрульній поліції Черкащини.
Від огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку особа відмовилася присутності свідків.
Натомість, під час оформлення адміністративних матеріалів за ч.1 ст.130 КУпАП з метою уникнення відповідальності почала пропонувати поліцейським неправомірну вигоду.
Оскільки попередження про кримінальну відповідальність за надання хабаря службовій особі не подіяло, кермувальницю затримали та викликали слідчо-оперативну групу, аби належним чином зафіксувати факт.
https://www.facebook.com/cherkasypatrulpolice/videos/602832637042234/


КОМЕНТАРІ