У селі Собківка що на Уманщині, до житлового будинку заповзла змія. Непроханого півтораметрового гостя, яким виявився вуж, що налякав увесь куток селища , зловили фахівці Уманської пожежно-рятувальної частини. Про це повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

blank

blank