В межах роботи, спрямованої на запобігання поширення на території Черкаської області коронавірусної інфекції, працівники Держпродспоживслужби активно долучилися до проведення комісійних перевірок виконання суб’єктами господарювання, які працюють в умовах карантину,  профілактичних та протиепідемічних заходів, затверджених   регіональною та місцевими комісіями з ТЕБ та НС. Повідомили у пресслужбі установи.

Упродовж двох тижнів фахівці Держпродспоживслужби області провели 34 планових, позапланових перевірок та взяли участь у 518 комісійних обстеженнях лікувально-профілактичних, аптечних закладів, закладів торгівельної мережі, інших соціально значущих об’єктів.

Виявлено 123 порушення вимог чинного законодавства. За наслідками  проведених перевірок  керівникам суб’єктів господарювання направлено 18 приписів, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій, керівників підприємств, установ направлено 172 пропозиції,  на посадових осіб накладено 16 штрафів. За пропозиціями Держпродспоживслужби відсторонили від роботи 15 осіб.