12 500 містян матимуть можливість цього року отримати безкоштовні продуктові набори в рамках міської соціальної програми «Турбота». Це на 20% більше, ніж торік. Здорожчає і вартість цих наборів. Відповідні зміни до програми ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Інформує пресслужба міської ради.

Для додаткової підтримки найбільш вразливих категорій містян виконавчий комітет Черкаської міської ради погодив та подав на розгляд і затвердження сесією Черкаської міської ради проект рішення ЧМР «Про затвердження міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023 року».

Запропоновані зміни стосуються забезпечення в умовах воєнного стану двічі на рік основними продуктами харчування жителів м.Черкаси з числа найбільш вразливих категорій.

Це, зокрема,
*багатодітні сім’ї;
*малозабезпечені сім’ї;
*сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах;
*одинокі матері;
*особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
*особи, які не мають права на пенсію;
*особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;
*особи, яким призначено пенсію за віком або інвалідністю в розмірі, що не перевищує півтора прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність.

При цьому обсяг фінансових затрат на придбання продуктів харчування на 2023 рік майже на третину більший, ніж  минулого року.

На 20% більше і кількість містян із числа визначених категорій, яких буде забезпечено продуктами харчування – 12 500 осіб.

Запропоновані зміни до соціальної програми «Турбота» мають затвердити депутати на сесії Черкаської міської ради. Потім департамент соціальної політики розробить і подасть на ухвалення виконавчого комітету відповідний Порядок, де буде визначено покроковий алгоритм отримання  містянами цих наборів.