Протягом п’яти місяців 2022 року до Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 293 вакансії від роботодавців міста та району. З них укомплектували – 228. Пише сайт zoloto.city.

blank

Станом на 2 червня у філії актуальні 21 вакансія: водій автотранспортних засобів, апаратник хімводоочищення, водій навантажувача, оператор виробничої дільниці, електрогазозварник, лаборанти, підсобні робітники, оператор машинного доїння, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, тваринник, апаратник приготування хімічних розчинів, контролер якості, слюсар-сантехнік, прибиральник виробничих приміщень, оброблювач риби.

Найзатребуваніші робітничі спеціальності:
електрогазозварники;
слюсарі-ремонтники;
трактористи;
оператори виробничої дільниці;
водій автотранспортних засобів;
водій навантажувача.

Всього на обліку перебуває 488 безробітних. За травень спеціалісти підібрали вакансії для 31 жителя громади.

– Окрім працевлаштування ми мотивуємо людей до самостійного пошуку роботи. За травень незалежно від центру підібрали собі вакансії 14 осіб, – стверджує заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Дворник. – Усього з числа внутрішньо переміщених осіб у нас на обліку перебуває 27 людей, п’ятьом ми вже допомогли працевлаштуватися.