Сьогодні у Черкасах відправили близько 30 тонн гуманітарного вантажу у одну із громад Херсонської області. Допомогти херсонцям раніше закликав усіх небайдужих міський голова Анатолій Бондаренко.


Благодійний вантаж збирали протягом тижня. Це найнеобхідніше для деокупованих територій: теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни та багато іншого. Супроводжуватиме гуманітарний вантаж Корпус резерву.

До збору долучилися багато небайдужих – як пересічних жителів Черкас, так і волонтерські, благодійні організації, фонди та інші організації та установи. Серед них: Волонтерський ХАБ – Черкаси, БФ «Гарт», ЗОШ №26, Черкаський центр зайнятості, Центр надання адміністративних послуг м.Черкаси, РОП «Астра» тощо.

blank

«Дякую всім, хто підставив плече в цей важкий час для допомоги українцям, постраждалим від російської окупації. Зараз ми маємо гуртуватися та допомагати один одному. Тільки разом ми вистоїмо та повернемо мирне небо над Україною. Місто працює для того, щоб перемогти!», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.