Попри нічний снігопад станом на ранок 3 грудня проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено. Повідомили у Службі автомобільних доріг Черкащини.


У всіх районах Черкаської області ввечері 2 грудня розпочався снігопад. Спецтехніка підрядних організацій Служби автодоріг у Черкаській області негайно виїхала на автодороги державного значення для обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, аби не допустити утворення ожеледі.

На ранок 3 грудня покриття автодоріг державного значення оброблене протиожеледними сумішами.

Для цього впродовж ночі було задіяно 50 одиниць техніки та більше 60 робітників, використано майже 2260 тонн піщано-соляної суміші. На даний час роботи продовжуються, працює снігоприбиральна техніка.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.
Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.