У рамках тісної співпраці, налагодженої між міською владою та рятувальниками, міський голова Анатолій Бондаренко відвідав Черкаське районне управління ГУ ДСНС України у Черкаській області. Разом із першим заступником начальника головного управління Андрієм Хижняком, начальником Черкаського районного управління Анатолієм Кобком, начальником другого державного пожежно-рятувального загону Олександром Сіпком та начальником першої державної пожежно-рятувальної частини Черкас Дмитром Мокієнком оглянули наявну техніку для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, обладнання та поспілкувалися із особовим складом. Повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

blank
«Черкаські рятувальники готові до виконання поставлених задач та викликів сьогодення, – прокоментував за підсумками зустрічі Анатолій Бондаренко. – Приємно, що наша співпраця триває роками і в цей час вона лише посилюється. Наразі ми обговорили й можливість подальшої допомоги службі ДСНС із боку міста: за сучасним оснащенням – збереження життя і здоров’я наших людей».

Додамо, що деякі автомобілі, які наразі є в розпорядженні рятувальників, були передані в рамках гуманітарної допомоги Великою Британією і Нідерландами.