У Черкасах біля стін міської ради 9 грудня містяни зібралися на щосуботню акцію “Гроші на ЗСУ”. Знову принесли плакати із закликами до міської влади спрямувати гроші на ЗСУ. На площу прийшов і міський голова Анатолій Бондаренко, інформує Суспільне.

Міський голова пояснив чому він не приходив на попередні мітинги: “Друзі, коли я спілкувався з ОВА, мене запевняли, що немає ніяких дозволів. Сьогодні мені Денис Гайда скинув дозвіл і спитав чи я прийду. Я швидко вдягнувся і приїхав. Бо ми всі тут живемо і нам тут далі жити. Я хотів би вибачитися перед Артемом Ківаком, тому що я думав, що на мітинги не було дозволів”.

“Що стосується бюджету. То він ухвалений в першому читанні виконкомом, всі інші гроші спрямовані в резервний фонд. Я запрошую громаду міста визначитися, які видатки є пріоритетними. Рішення по бюджету приймаюься не тут. Тому приходьте в сесійну залу, де за нього голосуватимуть депутати. Міський голова має один голос. Що стосується заявок, то ухвалені майже всі заявки на допомогу захисникам, які були заявлені від військових частин та командирів. Не враховані лише ті, які надходили не від уповноважених людей. Можна тут кричати “ганьба”, але це нічого не вирішує. Вирішує лише діалог”, — зазначив Бондаренко.

Міський голова також пояснив що закладено в бюджет і чому там немає спрямування на оборону країни.

Співорганізатор акції Артем Ківак пояснив, що містяни переглянули проєкт бюджету і мають питання до влади: “Наша команда проглянула той проєкт бюджету, що оприлюднила міськрада. Тож ми будемо говорити про це. У нас є багато питань”.

Надалі тривали обговорення “наболілих” питань у мітингарів та міського голови.

Зазначимо, що на площі зібралися понад пів сотні людей.