Днями голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний відвідав комунальне некомерційне підприємство «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради». Директор закладу Микола Кондрацький розповів про сучасні методи лікування дітей, досягнення колективу, а також показав відділення лікарні. Повідомили у пресслужбі обласної ради.

У ході зустрічі обговорено питання готовності обласної дитячої лікарні забезпечити якісною медичною допомогою третинного рівня дітей області відповідно до вимог пакетів медичних гарантій у обсягах: 12 тисяч за рік пролікованих у стаціонарних умовах, 45 тисяч осіб, які мають отримати консультаційні огляди та близько 10 тисяч дітей, що мають отримати невідкладну допомогу у цілодобовому травматологічному пункті.

Голова обласної ради цікавився матеріально-технічним забезпеченням комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» та роботою спеціалізованих структурних підрозділів, приймального відділення, відділень патології новонароджених та другого етапу виходжування недоношених дітей.

Окрім цього було обговорено питання щодо готовності медичного закладу до переходу на прямі фінансові відносини з Національною службою охорони здоров’я України в рамках реформування галузі медицини третинного рівня.