Благодійний фонд «МХП-Громаді» розігрує вікенд на двох у «Бабусиній хатці» на Черкащині.  Це атмосферне місце в Ліплявому на Канівщині, яке перенесе в далеке дитинство в селі і подарує яскраві спогади про літо. Всі подробиці розіграшу – на сторінці  «МХП-Громаді» в інстаграмі https://www.instagram.com/p/C9CAF8st8KX/ 

«Бабусина хатка» https://www.instagram.com/babusyna.hatka/  – це проєкт зеленого туризму Анни Сухобрус, колишньої канівчанки, а нині жительки столиці, яка опікується старовинною 130-річною хатиною, яку вдалося відреставрувати і наповнити речами українського побуту. Тут можна знайти прадавню скриню, ікони, піч, рушники, глиняний посуд. В середині хатки – долівка, встелена соломою, каганець, лежанка, лава. Все, як у бабусі в селі.

За словами Анни Сухобрус, цінність цього проєкту – не просто зберегти атмосферу українського села, а мати можливість доторкнутися до нашого національного побуту і відчути на дотик те, що оточувало нас у дитинстві.

«Для мене з дитинства село – це простір свободи, де ти можеш робити все. Асоціація в мене з дитинством — це коли ти приходиш після канікул і всі однокласники розповідають про село, і я не могла зрозуміти, що ж такого там в цих селах. Тож мені завжди хотілося в село. Зараз маю можливість передати ті відчуття дитинства всім, хто теж любить наше українське село», – підкреслює Анна Сухобрус.