У період з 4 по 11 серпня департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради проводилось опитування серед батьків, щодо бажаної форми навчання дітей з першого вересня. Результатами поділилась заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

blank

У місті було опитано 26 784 особи, а це 93% батьків. Опитування проводилось серед батьків усіх класів.

За дистанційне навчання проголосувало 18 839 (70,3%), за очне навчання – 5 146 (19,2%), за змішану форму навчання – 2264 (8,5%), за індивідуальну – 535 (2%).

“Відзначу, що найбільше батьків, які хочуть, щоб діти навчались безпосередньо в школі, – в першому класі, з 92 сформованих класів – 73 за очне навчання. У той же час в одинадцятому класі ситуація зовсім інша – по місту лише 9 класів готові виходити на навчання в очному режимі, всі решта, а це 48 класів – за дистанційку. Тому, щодо форми навчання одинадцятикласників остаточне рішення буде за кожним окремим закладом освіти”, – повідомила Чубіна.

Результати опитування також продемонстрували, що серед інших паралелей найбільше підтримують офлайн навчання батьки учнів 2 і 5 класів. Так, цей відсоток менший, ніж по першокласниках. Так, з 93 других класів, 28 навчатимуться очно. З 102 п’ятих класів – 32 класи за очну форму.

“Найменше підтримали очну форму навчання батьки восьмикласників, це трохи більше 10 відсотків. Нагадаю, що кожні батьки прийматимуть рішення самостійно чи віддавати дитину до школи. Ми забезпечимо можливість очної форми навчання для 1, 2 та 5 класів, проте також ми забезпечимо можливість дітям з цих паралелей навчатися і дистанційно”, – наголосила Чубіна.