Патріотичну марку «Україна-мати» презентувала Укрпошта на День Незалежності. На Черкащині її спецпогашення відбулося в символічному місці – «Серці України». Інформує сайт Черкаської ОВА.

На новій поштовій марці зображено монумент«Батьківщина-мати», що височіє на печерських пагорбах Києва. В інтерпретації української художниці Зінаїди Кубар скульптура – у червоному намисті.

– Добра традиція в День Незалежності: як і торік, ми погасили марку від Укрпошти у самому серці України, – відзначив начальник ОВА Ігор Табурець. – На поштовій марці – символічний монумент, що височіє на печерських пагорбах столиці. Тепер із українським тризубом, замість радянського герба. Колись буде нагадуванням про час, як Україна билась і перемогла. Так неодмінно буде! Боремось за нашу Незалежну!

blank

Тираж поштових марок – 600 000 примірників. Випущено й конверт «Перший день», немаркований художній конверт, художні листівки, а також набір магнітів «Україна-мати». Відсьогодні поштовий набір можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні.