9 червня на Черкаському «Азоті» з нагоди Дня хіміка, який цього року відзначався 30 травня,  нагородили кращих працівників підприємства. На урочисте зібрання ПрАТ «Азот» завітали голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Вони привітали колектив азотівців із професійним святом та виконали приємну місію – вручили нагороди.


Голова Правління Віталій Скляров коротко охарактеризував виробничу діяльність підприємства, розповів про його досягнення та завдання, які стоять перед колективом, а також подякував керівництву міста і області за багаторічні партнерські стосунки та висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю між містом, областю і «Азотом» – одним з найбільших і потужних підприємств не лише регіону, а й України.

– Протягом останніх років у нас позитивна динаміка з усіх видів товарної продукції. За останні роки значні інвестиції спрямовувались на капітальні ремонти, модернізацію і реконструкцію виробництв. У 2018 році – 148 мільйона гривень, у 2019 – 194 млн. грн..у  2020 -324 млн. грн. У цьому році ми запланували освоїти близько 570 млн.грн. Ми постійно реагуємо на запити ринку, на запити наших споживачів, і незважаючи ні на яку політичну ситуацію, наше підприємство стабільно працює. Ми вистояли у складні періоди і тепер прагнемо розвиватись та модернізувати підприємство.

Голова Правління вручив нагороду Нагрудний Знак «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України» начальнику господарського цеху Михайлу Климчуку та головному бухгалтеру управління товариства Віктору Катькалу, а також вручив Почесні грамоти кращим працівникам підприємства.

Міський голова Анатолій Бондаренко подякував колективу «Азоту» за великий внесок у розвиток міста. його інфраструктуру:

blank«Співпраця «Азоту» та міської ради з кожним роком стає все міцнішою та кращою і дає позитивні результати. Підшефні школи, якими ви опікуєтеся, дитсадки, спортивні майданчики, допомога комунальним підприємствам. Я навіть не уявляю, як жило б місто, якби не було такого потужного підприємства, яке має такий чудовий колектив, завжди бере участь у життєдіяльності міста Черкаси. Підприємство – виробник мінеральних добрив номер один в Україні, працює на повну потужність, люди отримують зарплату вчасно. Колективу – міцного здоров’я, успіхів, затишку, родинного тепла, миру. Ми одна-єдина громада – велика кількість черкащан є частиною вашого великого колективу»,  – зазначив Анатолій Бондаренко.

Анатолій Бондаренко нагородив Почесними грамотами Черкаської міської ради Людмилу Швидку – машиніста насосних установок цеху хімводоочищення, Василя Зарубу – електромонтера цеху електропостачання, Людмилу Мошко – начальника сектору ВРІС та Валентину Ковальську – інженера з підготовки кадрів навчального центру.

Міський голова також вручив цінні подарунки Ігорю Зуєву – механізатору цеху М-9, Андрію Бегеймі – машиністу компресорних установок цеху А-3.

Азотівцям, які були призвані на військову службу і гідно виконали свій громадянський обов’язок, захищаючи цілісність України, міський голова вручив Нагрудні знаки «За мужність і героїзм»: Олександру Богушу – старшому апаратнику синтезу цеху А-5, Олексію Заярнюку – електромонтеру цеху електропостачання, Олександру Строканю – електромонтеру цеху К-1, Роману Наконечному – апаратнику цеху М-6, Михайлу Реві – слюсарю КВПіА цеху К-3.