Допомога військовим та переселенцям цього року вийшла на перший план для абсолютно кожного жителя нашої країни. Підприємці та меценати спрямували зусилля на підтримку захисників країни та людей, які втратили домівки, тікаючи від обстрілів. Активну діяльність у допомозі військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам проводив цього року черкаський меценат Араік Мкртчян, розповідає “Вичерпно“.

– Стараємося допомагати щодня. І ми не зупинимося, поки триває війна, – повідомив Араік Рафікович.

Мкртчяну вдалося згуртувати навколо себе й чимало інших підприємців. Об’єднавши зусилля, вони вже передали 16 автівок нашим хлопцям на передову. Окрім цього, чимало жителів постраждалих областей отримали від мецената гуманітарну допомогу.

Наразі пріоритетні регіони – Херсонщина, Харківщина та Сумщина. На ці напрямки вже збирають машини продуктів для цивільних.

– Якщо військові забезпечені їжею, то цивільні перебувають за межею бідності. Усі регіони допомагають і ми – не виключення, – каже Мкртчян.

На підприємствах Черкащини також цього року склалася непроста ситуація. Не всюди вдалося зберегти робочі місця.

– Ніхто такого не чекав. Якщо взяти моє підприємство, то ситуація – складна. Генератори – це додаткові витрати. Але я не перестаю повторювати – нам немає чого жалітися. Є регіони, де постійні обстріли й місяцями немає світла. Тому будемо терпіти скільки треба й допомагати ЗСУ, – коментує Араік Мкртчян.

Нагадаємо, весь бюджет розвитку міста Черкаси наступного року направлять військовим.