До Міжнародного дня прав жінок та миру Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради започатковує нову традицію – проведення конкурсу «Бути першою…». Суть цього заходу – відзначити найкращих, найуспішніших, найактивніших жінок нашого міста, які є справжнім прикладом для наслідування.

У конкурсі можуть брати участь всі жінки Черкас, які мають визначні здобутки у відповідній галузі протягом 2020 року та кандидатури яких офіційно подані на розгляд оргкомітету.

«Сьогодні жінки – це не просто прекрасна половина людства. Вони наполегливо і зосереджено працюють у різних галузях, розвивають культуру, освіту, спорт, економіку Черкас. А тому, які креативні шляхи і рішення вони знаходять у своїй сфері, які новації запроваджують і наскільки цілеспрямовано досягають мети, – часто варто повчитись і нам, чоловікам. І ще ж дбають про родини, виховують дітей, створюють затишну атмосферу удома і на роботі. Тому ми вирішили додатково відзначити жіноцтво, щоб підкреслити, наскільки їхня діяльність важлива для Черкас загалом, і для кожного чоловіка зокрема», – розповів, як виникла ідея конкурсу, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Визначати найкращих жінок міста будуть в таких номінаціях:

жінка-підприємиця;
жінка-науковиця;
жінка-мисткиня;
жінка-спортсменка;
жінка-освітянка;
жінка-медик;
жінка-журналістка;
жінка-регіональна лідерка;
жінка-громадська діячка;
жінка-волонтерка;
жінка «Правопорядок. Оборона. Захист»;
жінка «Сильна духом»;
жінка «Вибір міста».

Подавати кандидатури можуть підприємства, організації, заклади, об’єднання громадян, асоціації, федерації, професійні спілки, творчі, громадські організації до організаційного комітету в кількості 1 особи лише в одній номінації. Разом з клопотанням подаються характеристики, фото та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні здобутки претендентів.

Термін подання – 21 лютого 2021 року.

Матеріали надсилаються на електронну адресу: promo.cherkasy@gmail.com. та в паперовому вигляді: м. Черкаси, вул. Гоголя,  251, каб. 203. Контактні тел.: 36-00-06, 37-22-82.

Визначати переможців буде компетентне журі, до складу якого увійдуть посадовці, активісти, волонтери, депутати та працівники культури.

Визначення переможниці в номінації «Вибір міста» здійснюватиметься черкащанами онлайн із загального переліку осіб, відібраних оргкомітетом.