В урочистій обстановці 25 травня, Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області проведено заходи з нагоди випуску слухачів, які успішно пройшли первинну професійну підготовку поліцейських. Розповіли у пресслужбі нацполіції Черкащини.

Це майбутні штурмовики воєнізованого підрозділу поліції нового зразка “Лють”. Серед них представники різних професій, але об’єднанні одним бажанням – захистити країну від ворога та від його наступу.

Як правильно використовувати зброю, стріляти та надавати домедичну допомогу новобранців навчали досвідчені інструктори ГУНП в Черкаській області. Під наглядом інструкторів бійці виконували вправи з різним навантаженням. Особливу увагу приділяли вогневій підготовці – те, з чим має впоратися кожен правоохоронець.

З урочистою подією правоохоронців привітав начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Іван Давиденко.

«Ставши до лав поліцейської штурмової бригади, ви взяли на себе велику відповідальність за безпеку, життя і здоров‘я людей, які вас оточують. Це один із найбільш відповідальних кроків на тому непростому професійному шляху, який ви обрали», – зазначив Іван Давиденко.

І хоча бойового досвіду у багатьох добровольців немає, але усі слухачі наполегливо йшли до своєї мети та навчалися, аби дати доброго прочухана ворогам. Тож бійці не шкодували ні сил, ні часу на навчання.

Набір до штурмової бригади Нацполіції “Лють” ще триває.