Вісім населених пунктів було знеструмлено на Чаркащині в ніч на 30 січня внаслідок ускладенння погодних умов (опади та пориви вітру).

До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго. Лінії електропередач були знеструмлені внаслідок спрацювання автоматичної системи захисту.

blank

Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.