Через пічне опалення рятувальники ліквідували 4 пожежі. Повідомляють в управлінні ДСНС Черкащини.

12 листопада близько п’ятої години ранку в селі Яворівка, Драбівського району, виникла пожежа в житловому будинку на вулиці Кузьменка.

Пожежу впродовж 13 хвилин ліквідували рятувальники драбівської пожежно-рятувальної частини, які оперативно прибули на місце події.

За попередніми даними, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

За аналогічної причини, цього дня у Черкаському районі виникли ще дві пожежі.

У селі Мошни, в житловому будинку на вулиці П. Онищенка, загорілося перекриття будинку, а згодом і речі домашнього вжитку, що зберігалися на горищі будівлі.

Чергові караули 2-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Черкаси та місцевих пожежних команд із сіл Мошни та Яснозір’я пожежу впродовж 15 хвилин ліквідували.

Ще одне загорання на горищі житлового будинку сталося у селі Яснозір’я. Рятувальники, які оперативно прибули на місце події впродовж 10 хвилин приборкали вогонь, що охопив меблі, телевізор та речі домашнього вжитку.

За аналогічних обставин сталося загорання 13 листопада і житлового будинку у селі Панішкове, Христинівського району. Пожежу приборкали пожежні христинівської пожежно-рятувальної частини, які оперативно прибули на місце події.