Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки допомагає Укравтодору у складний воєнний час. Вона передала вже 4 металеві тимчасові мости, за допомогою яких ми покращуємо транспортне сполучення в регіонах. Один з них встановлюють і на Черкащини.

Наразі міст встановлюють на дорозі Р-10 Черкаси – Чигирин – Кременчук. Вже влаштовано підходи до мосту, монтуємо прогонові конструкції. Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом.

Металеві конструкції майбутнього мосту монтуємо поруч з основним мостом через річку Росава. До початку війни стан мосту був визначений непрацездатний. А через ракетні обстріли мосту через річку Дніпро наразі там діють вагові обмеження. І якщо легкові автівки ще можуть рухатись як в бік Черкас, так і в сторону Полтавщини, то для вантажівок альтернативних шляхів може не залишитись.

blank

Перший заступник Голови Укравтодору, Андрій Івко: «На жаль, війна кардинально змінила будівельний сезон 2022. Щодо тих об’єктів, котрі потребували капремонту у цьому році, змушені вживати оперативні заходи. Чеська Республіка допомогла Україні тимчасовими мостами. Один був встановлений на Київщині для потреб наших військових. Другий міст монтуємо у Черкаській області. Тимчасова переправа допоможе не допустити транспортний колапс на дорозі Р-10. Вона сполучає не лише прилеглі населені пункти, а й 3 області: Кіровоградську, Черкаську і Полтавську».