Містяни назбирали понад 250 неолбхідних підприсів під петицією. Тепер її мають винести на розгляд сесії Черкаської міської ради.

“Прошу встановити світлофор на дуже жвавому перехресті вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна) та вул. Чехова задля забезпечення безпеки пішоходів та водіїв.

Особливо ввечері і зранку по вулиці Сагайдачного (Ватутіна) дуже жвавий рух транспорту і буває дуже складно повернути ліворуч із вулиці Чехова на вулицю Сагайдачного, а також по вулиці Чехова переїхати вулицю Сагайдачного в мікрорайон Яблуневий. Поряд з перехрестям розташований Молокозавод, ТОВ «Юрія-фарм», Завод пакувальних машин та інші промислові споруди, де працює багато людей, діти через це перехрестя із мікрорайону Яблуневого ідуть в школу №22 та садочок. Внаслідок того, що перехрестя нерегульоване, стається дуже багато порушень водіями маршруток та водіями легкового і вантажного транспорту, щоб якось «проскочити» перехрестя. В цей час пішоходам буває просто неможливо перейти дорогу. На цьому перехресті стається дуже багато аварій і порушень правил дорожнього руху.” – йшла мова у петиції.