Містяни назбирали необхідні 250 підписів для підтримки петиції.

blank

“У дитячій поліклініці по Кобзарській,40 обслуговується близько 14000 дітей. Це дійсні та потенційні отримувачі медпослуг з масажу та фізіотерапії у своєму районі. Тепер вони залишились без лікування. А добиратися в інший кінець міста з маленькою дитиною, яка лікується, є дуже складно та небезпечно для здоров’я дитини. Таким чином безпідставне закриття фізкабінету ставить під загрозу здоров’я та життя дітей.” – зокрема йшла мова у петиції.

Зазначимо, нині фізкабенет працює. Проте на його стабільну роботу не вистачає фінансування.