Знести незаконно встановлені гаражі по вулиці Молоткова просять черкасці. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті міської ради.

“Знести незаконно встановлені гаражі які знаходяться по вул. Молоткова і які межують з територією ЗОШ №20. Будь якої дозвільної документації на встановлення цих гаражів не існує. Вони встановлені самовільно.

Щодня школярі вимушені проходити повз ці старі обмальовані обгиджені металеві коробки біля яких завжди гори сміття та величезні бур’яни.

Особи які користуються цими металевими МАФами не слідкують за їхнім станом, між гаражами та за ними купи сміття, некошена трава, розписані нецензурними лайками стіни. Цим особам глибоко начхати на загальний вигляд нашого міста, його чистоту і порядок в ньому.

Якщо колись, “за часів радянщини” на цьому місці негласно і дозволили встановити ці гаражі комусь із ветеранів війни, партійних робітників чи інвалідів, то зараз їх вже давно немає в живих, а гаражами користуються їхні родичі чи і просто випадкові люди, які ніяких пільг не мають і не можуть мати.

Враховуючи все вищевикладене прошу розглянути питання про їхнє знесення, оскільки вони є самовільно встановлені, незаконні, небезпечні, псують вигляд і загальну картину нашого красивого міста.” – пише автор петиції.