В жителя Черкас що заборгував ТЕЦ 55 тисяч гривень виконавча служба вилучала автівку. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської ТЕЦ.

Як розповіли на підприємстві, мешканець міста Черкаси впродовж кількох років накопичив за постачання теплової енергії та гарячого водопостачання перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» борг у сумі 55 тисяч гривень. Усі роз’яснення юристів підприємства щодо варіантів погашення боргу та можливих наслідків громадянин принципово ігнорував. Якщо ж споживач не реагує на попередження про заборгованість, його справа передається до суду для отримання відповідного рішення.

Унаслідок таких дій, автомобіль марки Nissan Rogue, що належить боржнику, органами виконавчої служби було оголошено в розшук та виявлено за місцем проживання власника. Виконавцем, у межах повноважень, за участю патрульної поліції, на місці було здійснено опис та арешт зазначеного транспортного засобу. Авто було відвантажене на майданчик задля подальшої реалізації арештованого майна в рахунок погашення боргу перед підприємством. Боржник, не бажаючи примусового продажу автомобіля, погасив заборгованість перед ТЕЦ. До суми боргу споживача додались штрафні санкції та витрати виконавчого провадження, отже сума боргу з 55 тис. грн. зросла до 85 тис грн.

На сьогодні, відповідно до рішень суду, оголошено в розшук 24 автівки, що належать споживачам-боржникам. Наголошуємо, що зазначена інформація внесена до бази Національної поліції України. У разі виявлення автомобіля, його буде вилучено та поміщено на спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів і подальшої реалізації в рахунок існуючого боргу.

Для того, щоб не допускати арешту майна, додаткових стягнень на оплату штрафних санкцій, судового та виконавчого зборів, звертаємося до споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги з проханням, терміново провести оплату наявної заборгованості або укласти договір реструктуризації боргу.