Черкасці прпосять розробити план преміювання працівників мерії за їх реальні досягнення. Відповідну петицію зареєсровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“У військовий час, коли кожна гривня бюджету міста має значення для нашої перемоги у неоголошеній війні з росією, зараз найкращий час реформувати витрату коштів. Однією з таких реформ має бути реформа преміювання працівників, які затверджуються працівниками міської ради. Премії потрібно виплачувати й у військовий час, але за реальні досягнення і виконання планів, які усім відомий, щоб заощадити кошти, нагородити результативних працівників, зменшити корупцію та збільшити прозорість і довіру до влади. Пропонуємо:

1) у відповідності до законодавства, затвердити/змінити методику (рішення/положення міської ради) про преміювання та добавити в неї методику планів/завданнь для відповідних працівників, методику визначення цих планів/завдань виконаними чи невиконаними. Плани/завдання мають бути у кількісних показниках, які можна однозначно вирахувати, а не фігуральних висловах, які можна трактувати по різному.
2) затвердити публічні щорічні плани/завдання роботи для керівництва, виконавчого комітету, працівників виконавчих органів міської ради, начальників відділів міськради та директорів комунальних підприємств/служб, зарплата яких визначається працівниками міської ради
3) висвітлення цих планів/завдань одразу після їх затвердження (наприклад, на сайті міської ради) для прозорості нарахування премій та збільшення довіри до місцевої влади
4) премії керівництва, виконавчого комітету, працівників виконавчих органів міської ради, начальників відділів міськради та директорів комунальних підприємств/служб, зарплата яких визначається працівниками міської ради, виплачувати по фактичному виконанню чи невиконанню цих планів/завдань.” – пише автор петиції.