Тренерка із кросфіту Марія Сергєєва записує відеоуроки із комплексами вправ, які можна виконувати вдома, розповідає Суспільне.


Відеоуроки домашніх тренувань Марія Сергєєва записує сама і викладає для своїх підписників в Інстаграмі. Кожен день, додає дівчина, комплекс вправ змінює:

– Є люди з якими я кожного дня тренувалась і проводила заняття, тож нині різко просто припинити і кинути напризволяще свою форму й не підтримувати її – так не можна. Тому вирішила з прикладу інших блогерів і тренерів давати онлайн свою програму і записувати відео.


Рекомендованої тренеркою програми домашніх тренувань дотримується Марія Старобуд. Каже, що це чудова можливість підтримувати власний дух, душу та тіло в гарній формі. Це, зі слів дівчини, дає можливість уникнути депресії, працювати над тілом і дбати про нього.


За сприятливої погоди Марія Сергєєва персональне тренування проводить в парку, поруч із домом. До виконання вправ доєдналися й інші кросфітери. Наталія Недзельська каже, що на свіжому повітрі займається охоче. Тут імпровізують зі спортивним інвентарем, дистанції дотримуються.