Черкасці просять повернути безкоштовне харчування для учнів 1 – 4 класів. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті міської ради.

“Повернути одноразове безоплатне харчування учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, які не належать до пільгових категорій, визначених ст. 56 Закону України «Про освіту». У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, доходи батьків, що платять податки до місцевого бюджету не підвищились, витрати на утримання дітей збільшились, видатки на допомогу армії зросли.

Розуміємо, що кількість внутрішньо переміщених осіб та дітей, батьки яких беруть участь у відсічі і супротиві збройній агресії російської федерації постійно збільшується, але і кількість дітей, що перебувають за кордон теж колосальна. Економить, звичайно, ми мусимо всі, але не на дитячому харчуванні, особливо найменших учнів (початкова школа).

Безоплатне харчування дітей 1 – 4 класів дозволить підвищити рівень соціального захисту наших найменших громадян, виступить суттєвою інвестицією у майбутнє держави та виключить передумови до виникнення соціального загострення в умовах триваючої економічної кризи.” – йде мова у петиції.