Зменшити плату за проїзд в тролейбусі до 8 грн. просять черкасці. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Підвищення цін на тролейбус відбулось взимку у зв’язку зі здорожчанням ціни на запасні частини, мастильні матеріали, шини та зростанням розміру мінімальної заробітної плати (зі слів міської ради). Наразі зараз скоротили штат працівників в кількості 115 осіб (це зекономило витрати), заробітна плата не піднялась (і її вже не потрібно платити, так як звільнили працівників), лишились лише вищі ціни на ремонт, який майже не здійснюється. Електроенергія не зросла. Ціна в 10 грн вважається завищеною та необгрунтованою, так як сюди заклали вартість валідаторів, тобто за валідатори зараз сплачують містяни. Для такого малого міста 10 грн – це дуже велика вартість.

Тому вважаю за потрібне прийняти рішення про зменшення плати за тролейбус хоча б до 8 грн, налагодити роботу валідаторів (щоб не було подвійної оплати), а термін дії купленого квитка подовжити хоча б до місяця-двох.”- пише авторка петиції.