Черкасці у лютому отримають за теплопостачання дві платіжки: старого та нового зразка. В березні такі ж зміни відбудуться із платіжками за гарячу воду. Про новації розповів на пресконференції директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

За його словами, з 1 травня почав діяти закон про комунальні послуги, згідно якого, новий тариф був затверджений 14 січня. Тому перша платіжка буде за першу половину місця, по старому тарифу за послугу, що називалася “централізоване опалення”, з 17 січня по 31 січня вже новий тариф і нова послуга – “постачання теплової енергії”.

“Всі споживачі отримають за січень дві платіжки. При цьому нова платіжка дуже складна, – наголошує Карась. – Дві платіжки за газ, що на них зараз нарікають люди, це “квіточки”. За теплопостачання споживач має здійснити тепер п’ять різних платежів на нові рахунки. Законодавець вирішив, що споживач має право докладно знати, які складові входять в загальну вартість теплопостачання. Але замість того, щоб розписати всі ці послуги в особистому кабінеті споживача в інтернеті, ми мусимо подавати все це в платіжці.”

blank

При цьому  Павло Карась застерігає, що у нових платіжках з’явиться нова графа – пеня. Тобто за кожен день заборгованості містяни платитимуть 0,01% від суми боргу.

“Може хоч це стимулюватиме платити. Бо за останні кілька місяців збільшилась кількість боржників. – зазначив очільник комунального підприємства. – Вважаю, що різке збільшення боргів пов’язане з новаціями і змінами в платіжках.”

При цьому Павло Карась наголосив, що у випадку переплати в минулі місяці, або сплати цього місяця на старий рахунок, гроші не пропадуть. Бухгалтери комунального підприємства самостійно перерозприділять кошти.

Заради комфорту абонентів, в “Теплокомуненерго” інформували профільне міністерство про складність нової системи для споживача. Але там знайшли специфічний вихід – зобов’язали в майбутньому зробити платіжки кольоровими і доповнити їх QR кодом.

“Зрозуміло, що різнобарвність платіжок нікому не допоможе, як і не допоможуть 95% споживачів і QR коди. Зате платіжки стануть значно дорожчими, і це теж вдарить по кишені споживачів, – пояснив Карась. – Раніше платіжка вміщувалась на одній четвертій стандартного аркуша,а тепер займає цілий аркуш. Тож замість 30 тисяч гривень, які підприємство щомісяця витрачало на друк і доставку платіжок, доведеться витрачати 120 тисяч. І це ще без урахування кольорового друку.”

Павло Карась наголосив, що у разі виникнення непорозумінь чи запитань, містяни мають змогу звернутися до абонентського відділу чи кол-центру та залишивши свій контактний телефон отримати вичерпну відповідь на свої запитання.