На Христинівщині жінка отримала субсидію на суму 49508, 58 грн., чим і заподіяла майнову шкоду державі на вказану суму.

Встановлено, що жителька одного з населених пунктів Христинівського району шляхом обману, з корисливою метою незаконного заволодіння бюджетними коштами, умисно та цілеспрямовано, не повідомила структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, а саме інформацію про придбання у 2016 році автомобіля «FORD FIESTA», який зареєстрований на її чоловіка, вартість якого складає 346 тис. грн., внаслідок чого, їй, органами соціального захисту населення, надмірно виплачено бюджетні кошти в сумі 49508, 58 грн., чим заподіяла майнову шкоду державі на вказану суму.

Своїми умисними діями обвинувачена вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 190  КК України – заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Наразі за наслідками досудового розслідування Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури обвинувальний акт затверджено та скеровано до Христинівського районного суду.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 190 КК України передбачено покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури.