— Востаннє міняли та продавали картоплю 2017-го. Торік урожай був поганий, і цьогоріч такий, — каже 47-річна Інна Альбоща зі Сміли Черкаської області, пише “gazeta.ua”.

— Позаторік на базарі продали картоплю по 4 гривні, заробили тисячу гривень. Ще поміняли 20 кілограмів на таку ж кількість кавунів. Машина з Херсона під’їжджала прямо під двір. Останні два роки кавунів не привозять на обмін. Цьогоріч хороша картопля лише в тих, у кого городи біля річок. Ми щороку садимо все менше. На зиму купили картоплі по 11 гривень за кіло на оптовій базі в Черкасах. Продавці казали, що торік коштувала удвічі дешевше. Зараз так дорого, бо везуть з інших областей. На Черкащині ніде не вродило.

— Люди із села розповідають, що врожай картоплі поганий. А в нас навпаки, хороший. Ми зробили систему крапельного поливу, тому від дощів не залежали, — говорить 37-річна Наталія Денисенко із села Леськи Черкаського району. — Ще не продавали. Може, взагалі не будемо, якщо ціна не задовольнить. Односельці кажуть, що на овочевій базі картоплю приймають по 10–12 гривень.