Підприємець Володимир Магайський із Золотоноші показує будинок, який два роки тому почав зводити для себе. Нині тут тривають внутрішні роботи. Та, жити у цьому будинку він не буде. Хоче поміняти на десять позашляховиків для наших захисників, інформують журналісти ВІККА-НОВИН.

blank

У будинку є все для комфортного проживання. Підведена вода, електропалення. Подбали і про естетичне оформлення. Автором ескізу став сам Володимир, а втілили у життя харківські художники.

«Оце на цьому фоні, на цій стіні мої побратими. Нас в взводі гранатометників 13 чоловік.  Тут 12 списів плюс один. Ну, я як самий кращий», – розповів підприємець.

Володимир провів на фронті 119 діб. Після повномасштабного вторгнення став до лав територіальної оборони. Захищав Україну у взводі гранатометників. Нашому герою виповнилося 65 років і його демобілізували за віком. Ідея поміняти будинок на автівки виникла під час бою. Тоді у позашляховика на якому він пересувався спочатку відпало колесо,  а потім вийшов з ладу двигун.

На сімейній раді вирішили обміняти  будинок на транспорт для бійців. Після Перемоги на родину Магайських чекає нове будівництво, уже для себе.