Черкаським районним судом винесено вирок стосовно 60-річного жителя одного із сіл Золотоніського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, інформують у  Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході судового розгляду встановлено, що 60-річний чоловік в червні 2018 року на ґрунті особистих неприязних відносин діючи з прямим умислом, спрямованим на спричинення тілесних ушкоджень, бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, умисно наніс потерпілому два удари ножем, який тримав у правій руці, в область лівої нижньої частини спини, внаслідок чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді: проникаючого колото-різаного поранення черевної порожнини з ушкодженням пристінкового черева.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.