Черкащанин, боєць Збройних Сил України із позивним “Вепр”, виставив на продаж колекцію дерев’яних виробів. У мирному житті чоловік столярував. Його роботи зберігаються у палаці графа Шувалова. Вторговані гроші планує передати на потреби підрозділу, де він зараз проходить службу, розповідає Суспільне.

Серед виробів – нардові дошки, скульптури, шкатулки, годинники та посуд. Різьбяр за освітою інженер-технолог, професійно займався рукопашним боєм, а у вільний від роботи час – майстрував: “Ти щось твориш. Це не просто автоматичний станок, який працює просто за програмою. І відтіля виїхав виріб уже в 3-D проекції. Ті речі красиві, але не мають душі”.

У 2015 році чоловік пішов добровольцем воювати на Схід України. Повернувшись додому, пригадує, знову почав столярувати, аби відволіктися від спогадів про фронт: “Це допомагає розслабитися, налаштовує на позитивні думки. Душа так відпочивала. Я міг над чимось одним трудитися майже місяць або ж навпаки за один вечір зробити сервіз”.

Хотів, щоб його роботи розглядали черкащани та туристи, але розповів, що усі ресурси треба вкладати в перемогу. Тому чоловік, який зараз на передовій, завдяки друзям-волонтерам продає колекцію своїх виробів:

“Нам із побратимами вкрай потрібен позашляховик і тепловізор. Це величезні гроші, які важко зібрати за короткий термін. Мені буде приємно знати, що моє хобі трішки допоможе здолати ворога”.

Опісля повернення додому, зазначає, змайструє ще чимало нових скульптур та посуду. А ще в мріях – відкрити власну художню школу, де буде ділитися знаннями про ремесло із дітьми.