3 квітня чоловікові, який повідомив про неправдиве замінування будинку по вулиці Руставі, обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби.

Про це повідомляє прес-служба Соснівського районного суду Черкас.

Як зазначено в ухвалі суду, 1 квітня близько 12-ої години ночі 22-річний черкащанин повідомив правоохоронцям завідомо неправдиву інформацію про замінування житлового будинку №19 по вул. Руставі, після чого поклав слухавку.

Тоді для перевірки інформації на вказане місце виїхали 3 екіпажі патрульної поліції, СОГ, рятувальники, медики, кінологічна служба, газова служба та працівники СБУ.

Наступного дня винуватця  затримали та повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України.

3 квітня 2019 року слідчий суддя Соснівського районного суду Черкас застосував до підозрюваного у скоєнні завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (ч. 1 ст. 259) запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби.