Завдяки принциповій позиції прокурора Черкаським апеляційним судом 21.05.2020 скасовано вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 11.03.2019, згідно з яким за вчинення розбійного нападу (ч. 1 ст. 187  КК України) до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік засуджено зловмисника, який на сьогодні притягується до кримінальної відповідальності за скоєння хуліганських дій стосовно водія лімузина та тривалий час перебував у розшуку. Наразі, за результатами апеляційного розгляду його засуджено до 3 років реального позбавлення волі без звільнення від відбування покарання з випробуванням.

Установлено, що обвинувачений 04.12.2018 здійснив розбійний напад на касира в приміщенні приватного товариства, у ході якого, використовуючи заздалегідь підготовлений предмет, зовні схожий на пістолет, шляхом його демонстрації та направлення у бік потерпілої, погрожуючи застосуванням насильства, заволодів грошовими коштами на суму 24 тис. грн.

Не погоджуючись з вироком суду, у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості, прокурором подано апеляційну скаргу з проханням ухвалити новий, більш суворий вирок, враховуючи його посткримінальну поведінку.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.