Хід медичної реформи у Черкасах достатньо успішний: наше місто серед небагатьох, які вже уклали договори з Національною службою здоров’я. Про це у своєму дописі на сторінці ФБ повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник, пише “Діловий регіон”.

За словами головного медика Черкас,  по місту укладено 140 лікарями 83 тисячі декларацій, в середньому по 593 декларації на лікаря. По області, де зареєстровано 594 лікарі, укладено 268 тисяч декларацій.

«Лікарі міста, які складають п’яту частину всіх лікарів, уклали кожну третю декларацію по області. Дійсно, Черкаська область на п’ятому місці знизу серед усіх регіонів. І це образливо. Але не через місто Черкаси. Із офіційного листа обласного управління охорони здоров’я ві д 25.06.2018 року є така інформація: Городище – 0, Кам’янка – 0, Лисянка- 0, Чигирин – 0, Маньківка – 0,4, Тальне – 3,5, Катеринопіль – 3,05, Умань – 6… Все це – відсотки укладених декларацій. Всього по області 18 відсотків”, – наводить він статистику.

Також, за словами Олега Стадника, Черкаси увійшли у шістку міст, які уже уклали договори із Національною службою здоров’я. «Це непросто, тому що там достатньо жорсткі вимоги, викладені у п’яти додатках до заяви”, — зазначив він.