Департамент будівництва Черкаської обласної держадміністрації підписав договір з ТОВ «Євробуд-Індустрія» на капітальний ремонт дороги місцевого значення О 2411403 Тальне-Лісове-Чижівка вартістю 12,06 млн гривень. Про це повідомляється на сайті «Прозорро», пишуть “Наші гроші”.

Ціна знижки компанії по відношенню до очікуваної вартості закупівлі становила менше 1%.

Згідно з підсумковою відомістю ресурсів (з урахуванням ПДВ), щільна дрібнозерниста асфальтобетонна суміш типу А марки 1 коштує 2 166 грн/т, суміш піщана С 5 – 345 грн, щебінь фракції 40-70  —   695 грн/м3.

Таким чином, ціна на асфальт на тендері ОДА є на 14-17% нижчою за ціну компаній на черкаських тендерах Укравтодору  —   на тендері, який виграв представник дорожнього картелю  —   ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада», та на тендері ТОВ «Главшляхбуд».

Ціна на щебінь є на 6,5% нижчою за пропозицію ТОВ «Главшляхбуд» і на 40% нижчою за ціну фавориту Укравтодору «СУНП «Автострада».

blank

ТОВ «Євробуд-Індустрія» зареєстроване в Черкасах у вересні 2016 р. Його директором значиться Юлія Геращенко, єдиним засновником – Рубік Абрамян.

За період 2017-2020 років підприємство виграло у закупівлях Укравтодору,  ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» та Департаменту будівництва Черкаської ОДА на загальну суму 282, 71 млн гривень, причому третина суми  —   тендери черкаської облради.