У 12-річного Матвія – вихованця будинку сімейного типу діагностували онкологічну хворобу. Уже понад рік хлопчик бореться зі страшним недугом: за цей час родина виснажена і фізично, і матеріально. Про це повідомляє Служба у справах дітей Черкаської міської ради на своїй сторінці в мережі «Facebook» та звертається до всіх небайдужих до чужого горя із проханням про допомогу.

У дитячому будинку сімейного типу Гармаша Сергія Миколайовича та Гармаш Лесі Миколаївни нині виховується 7 дітей, які позбавлені батьківського піклування. 12-річний Матвій, в якого діагностували онкологічну хворобу, пройшов курс лікування в Обласному центрі дитячої онкології та гематології, утім, на жаль, результати невтішні.

На сьогодні, за інформацією міської Служби у справах дітей, Матвій перебуває в Центрі паліативної допомоги Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Хлопчик потребує цілодобової догляду.

«Давайте разом допоможемо родині в цей скрутний час, хто чим може: словами, доглядом, молитвою або ж коштами. Не залишаймо сім’ю на самоті з горем», – йдеться у повідомленні.

Реквізити для допомоги:

Номер картки «Приватбанку» батька-вихователя 5168757387394853 (Гармаш Сергій Миколайович).
Телефон мами-виховательки 0639560867 (Гармаш Леся Миколаївна).
Служба у справах дітей 0674734521 (Наталія Іванівна).