У арсеналі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 – новий інвентар для тренувань. Тут отримали баскетбольні, футзальні та волейбольні м’ячі, сітку, а ще – ключки для гри в хокей. Обладнання для тренувань майбутнім чемпіонам передав заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. Кошти на закупівлю необхідного для спортшколи устаткування в бюджеті міста передбачили за його пропозицією.

– Я хочу, щоб кожен із вас удома подякував своїм батькам, – звернувся до вихованців КДЮСШ Юрій Ботнар. – Саме завдяки їм, як платників податків, ми змогли закупити новий інвентар для ваших тренувань. Спорт – це здоров’я, це гармонійний фізичний розвиток дітей. Для нас важливо, аби черкаські спортсмени виховувалися в комфортних умовах і мали все необхідне для проведення тренувань. Ми хочемо, аби спорт у Черкасах мав гарну й міцну базу.

Під час зустрічі посадовець відзначив грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови тренерів-викладачів цієї школи. Зокрема, Тетяну Сахнюк-Баранову, Ніну Хоменко, Олександра Музику, Жанну Гречуху та віце-президента обласної спортивної громадської організації «Федерація хокею на траві Черкаської області» Олексія Саєнка.

За словами Юрія Ботнара, до кінця року нове обладнання отримають й інші спортивні школи Черкас.

Нині комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу №1 відвідує понад 600 вихованців. У ній працюють секції з волейболу, баскетболу, художньої гімнастики, хокею на траві й футзалу (останнє відділення відкрили минулого року). Тут тренуються діти віком від 7 до 23 років.