«Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено четвертий етап гідровипробувань у м. Черкаси. За результатами проведених гідравлічних випробувань на теплових мережах було виявлено численні пориви трубопроводу. Інформують у пресслужбі Товариства.

Ремонтними бригадами ТЕЦ значну кількість пошкоджень на мережі уже ліквідовано. Наразі без вихідних працює 3 бригади, щоб якнайшвидше ліквідувати виявлені пориви. В роботі залишається кілька складних пошкоджень мережі по вулиці Самійла Кішки та В`ячеслава Галви.

У зв’язку з цим, термін проведення ремонтно-відновлювальних робіт продовжено. Зазначені пошкодження фахівці ТЕЦ планують усунути до 25 вересня 2020 року.

Щоб дізнатися адреси будинків, у яких тимчасово відсутнє гаряче водопостачання на період гідравлічних випробувань та місця проведення ремонтних робіт зверніться до оператора «Району теплових мереж» Черкаської ТЕЦ за номером телефону: (0472) 64-02-76.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже якісно проведені роботи на тепломережі сьогодні є запорукою надійного теплопостачання до наших осель взимку.