В Україні ліквідують 18 територіальних відділень Антимонопольного комітету. У тому числі це стосується і Черкаського відділення АМКУ.

Як повідомила в коментарі 18000 голова обласного відділення Антимонопольного комітету Юлія Чемич, ліквідація відбудеться у квітні наступного року.

– Це все сталося дуже несподівано, ніхто такого не очікував. 18 листопада я була на щорічному оцінюванні, і нам розказували, що буде реформування, але у якому вигляді ми не знали. У режимі веб-конференції нам довели, що ухвалено рішення на комітеті про ліквідацію 18 територіальних відділень. Ніяких офіційних листів на сьогодні в територіальне відділень не надходило, – коментує вона.

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, реформою передбачено скорочення кількості відділень із 24 обласних до 6 міжобласних. У Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці та Львові працюватимуть регіональні відділення комітету. Водночас в інших обласних центрах буде організовано відокремлені відділи без статусу юридичної особи.

blank

Колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська у своєму «Фейсбуці» написала, що рішення щодо ліквідації є ідеєю голови АМКУ Юрія Терентьєва.

«Справжня мотивація очільника комітету, на мою думку, була та є примітивною – мати прямий та простий вплив на прийняття рішень на місцях. Адже шести керівникам ТВ давати «вказівки» простіше, ніж 24-ом», – написала вона.