Сьогодні працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримали заробітну плату за квітень з урахуванням заохочувальної частини, повідомляють у прес-службі підприємства.

Нині Товариство виходить із кризового стану та налагоджує стабільну роботу. Як і обіцяв голова правління Олег Самчук всіх робітників забезпечили новим спецодягом та взуттям. Продовжуємо проводити капітальні та поточні ремонти приміщень, розчистку повітряних ліній електропередач. Також велику увагу приділяємо осучасненню сервісних служб з обслуговування споживачів. Це стало можливим завдяки ефективному менеджменту Товариства та злагодженій роботі усіх підрозділів підприємства.

Нагадуємо, що на сьогодні підприємство працює за алгоритмом 13,37% відрахування коштів від всіх надходжень до компанії. ПАТ “Черкасиобленерго” перебуває в судових процесах з найбільшим боржником ПАТ “Азот”, щодо підписання мирових угод та повернення боргу 1млрд 700млн гривень в Товариство.

-Підписання мирових угод – на сьогодні, це головне наше завдання. Тому що, окрім повернення наших боргів в ДП “Енергоринок” ми маємо розвивати підприємство, стабільно працювати, вчасно виплачувати заробітну плату, проводити ремонти, виконувати інвестиційну програму та покращувати якість послуг в цілому. Тож боротьба триває, – наголосив голова правління Олег Самчук.

Зауважуємо, що вперше за останні два роки, працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримали авансовий платіж та заробітну плату за квітень вчасно, відповідно до умов колективного договору.